„PIĘKNO ŚRODOWISKA NATURALNEGO” PDF Drukuj Email
czwartek, 22 grudnia 2022 16:47

Mamy przyjemność ogłosić, że na konkurs „Piękno środowiska naturalnego” wpłynęło 27 prac plastycznych. Głównym celem konkursu było kształtowanie u dzieci postaw i zachowań proekologicznych. Komisja konkursowa przy ocenie prac wzięła pod uwagę wkład pracy włożony przez dziecko. Zostało wyłonionych 12 głównych laureatów w 4 kategoriach wiekowych. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Dziękujemy sponsorom konkursu: Polskiemu Związkowi Wędkarskiemu w Opolu i Kołu Wędkarskiemu w Korfantowie. Poniżej przedstawiamy listę laureatów:

 

3-latki:

1 miejsce: Szeliga J.

Niewiadowska N.

2 miejsce: Kręcidło M.

4-latki:

1 miejsce: Warzkiewicz A.

2 miejsce: Pollak M.

3 miejsce: Tracz A.

5-latki:

1 miejsce : Nowotny Ł.

2 miejsce: Kubów A.

6-latki:

1 miejsce: Świerczewska N.

2 miejsce: Dzwonkowska A.

3 miejsce: Łożańska L.

Tracz M.

Koordynator konkursu: Anna Mariowska - nauczycielka wychowania przedszkolnego

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848