SUKCES W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM PDF Drukuj Email
wtorek, 09 stycznia 2018 17:59

"Symbole Bożego Narodzenia" to tytuł konkursu plastycznego, który zorganizował Opolski Teatr Lalki i Aktora w Opolu. Konkurs skierowany był do dzieci z przedszkoli i szkół województwa opolskiego. Na konkurs wpłynęło 375 prac z całego województwa. Jury przyznało po trzy równorzędne nagrody w każdej kategorii oraz wyróżniło jedną pracę.

7 stycznia 2018 r. w siedzibie teatru miało miejsce podsumowanie konkursu.

Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły - MARTA SROKA z kl. V b - (kat. kl. IV - VII).

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Prezydenta Opola i OTLiA, w tym zaproszenie dla całej rodziny na wybrany spektakl w opolskim teatrze. Dodatkową atrakcją były warsztaty plastyczne prowadzone przez modelarzy z pracowni plastycznej.

Serdecznie gratulujemy Marcie sukcesu! Dziękujemy także Amelii Brodkorb, Bartkowi Holkowi, Kasi Huzar, Hani Mireckiej i Wiktorii Wolak za reprezentowanie naszej szkoły w tym konkursie.

Krystyna Krzywicka


 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848