DZIEŃ KOBIET 2018 PDF Drukuj Email
czwartek, 08 marca 2018 00:00

„Dzień Kobiet! Dzień Kobiet! Niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek. Uśmiechy są dla nich, zabawa i taniec…”. 8 marca 2018 r. społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Korfantowie obchodziła Dzień Kobiet.

Już od rana wśród męskiej części uczniów Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie wyczuwało się lekkie ożywienie. W poszczególnych klasach dziewczęta obdarowywane były uśmiechami, uprzejmościami i okolicznościowymi upominkami. Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego wraz z dyrektorem – Markiem Misztalem uhonorowali Panie pracujące w zespole życzeniami zdrowia i pogody ducha. Okazjonalna akademia zorganizowana została w Przedszkolu Misia Uszatka w Korfantowie. W szkole podstawowej przed uczniami wystąpił zespół taneczny SKY JUMP oraz wokalistka Julia Gudzikowska. Do obchodów święta włączyły się również rady rodziców, które ufundowały słodkie prezenty dla dziewcząt. Drogie Panie, Dziewczęta! Niech radość towarzyszy wam każdego dnia. Wasi Panowie.

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848