Dzień Nauczyciela 2018 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 października 2018 00:00

Nadszedł dzień Komisji Edukacji Narodowej. W naszej szkole świętujemy święto wszystkich pracowników związanych z oświatą. W tym roku uroczysta akademia odbyła się 12 października. Tradycyjnie w tym dniu przyjmujemy do braci uczniowskiej naszych pierwszoklasistów. Zanim złożą ślubowanie, muszą popisać się różnymi umiejętnościami. Śpiewali piosenki, recytowali wiersze i tańczyli najlepiej jak umieli. Trzeba przyznać, że wyszło im wspaniale. Zostali nagrodzeni gromkimi brawami widowni. Z rąk pana dyrektora Marka Misztala i przedstawicieli Rady Rodziców otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne. Rodzice obdarzyli uczniów klas pierwszych tytami wypełnionymi słodyczami. Radości było co nie miara. Po uroczystości był przygotowany poczęstunek w świetlicy szkolnej.

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848