VIII PODWIECZOREK MISTRZÓW - 2019 PDF Drukuj Email
wtorek, 18 czerwca 2019 14:37

 

18 czerwca 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Korfantowie odbył się VIII Podwieczorek Mistrzów - uroczystość podsumowująca osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie w konkursach, festiwalach i zawodach sportowych. Do udziału w gali zaproszono 47 uczniów. Wśród uczniów klas I-III kwalifikację uzyskali ci, którzy w zawodach sportowych na szczeblu gminy zdobyli pierwsze miejsce lub na zawodach sportowych na szczeblu wyższym niż gminny uzyskali znaczące wyróżnienie oraz w konkursach przedmiotowych lub tematycznych na szczeblu gminy zdobyli jedno z trzech pierwszych miejsc, bądź też na szczeblu wyższym jedno z trzech pierwszych miejsc lub znaczące wyróżnienie. W starszej grupie wiekowej (klasy IV-VI), o kwalifikacji zdecydowały następujące osiągnięcia: znaczący sukces na szczeblu ponadgminnym w zawodach sportowych; w konkursach przedmiotowych i tematycznych oraz festiwalach - jedno z trzech pierwszych miejsc na szczeblu gminnym lub znaczące wyróżnienia na etapie ponadgminnym. W dążeniu do sukcesu uczniów przygotowywali ich nauczyciele: Jolanta Paszkowska, Bożena Sosulska, Jadwiga Fudalej, Elżbieta Kubiak, Krystyna Krzywicka, Agnieszka Andrejszyn, Halina Sieniakiewicz, Joanna Fudalej, Katarzyna Suchodolska, Grzegorz Żabiński, Piotr Krzywicki i Stefan Osiewacz.

Uczniowie przybyli na uroczystość w komplecie wraz z rodzicami. Wśród zebranych byli również goście: Jolanta Grzegorzewicz - Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w Korfantowie, Stanisław Nasienniak - wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Korfantowie oraz Dariusz Dziedzic - radny Rady Miejskiej w Korfantowie.

 

Oto lista uczniów zakwalifikowanych do gali:

 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Opiekun

Marlena Mamak

I a

XV Konkurs Recytatorski Mój ulubiony wiersz klas I-III

I m

Jolanta Paszkowska

Denis Świtała

I a

Ogólnopolskie Biegi Przełajowe

VI m

Jolanta Paszkowska

Wojciech Szczygielski

I a

Ogólnopolskie Biegi Przełajowe

VI m

Jolanta Paszkowska

Łukasz Buczkowski

I a

Ogólnopolskie Biegi Przełajowe

VI m

Jolanta Paszkowska

Klaudia Grzegorzewicz

I a

XV Konkurs Recytatorski Mój ulubiony wiersz klas I-III

III m

Jolanta Paszkowska

Zofia Partyka

I b

Gminny Konkurs Pięknego Czytania

II m

Bożena Sosulska

Jadwiga Stankiewicz

I b

XV Konkurs Recytatorski Mój ulubiony wiersz klas I-III

II m

Bożena Sosulska

Lena Wąsowicz

I b

XV Konkurs Recytatorski Mój ulubiony wiersz klas I-III

II m

Bożena Sosulska

Agnieszka Preusner

II a

Gminny Konkurs Czytelniczy klasy I-III

III m

Elżbieta Kubiak

XV Konkurs Recytatorski Mój ulubiony wiersz klas I-III

III m

Elżbieta Kubiak

Patryk Kniaź

II a

Gminny Konkurs Kroszonkarski i Palm Wielkanocnych

III m

Elżbieta Kubiak

Julia Gudzikowska

II b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienie

Jadwiga Fudalej

XV Konkurs Recytatorski Mój ulubiony wiersz klas I-III

II m

Jadwiga Fudalej

Julia Marcinkiewicz

II b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

II m

Jadwiga Fudalej

XV Konkurs Recytatorski Mój ulubiony wiersz klas I-III

wyróżnienie

Jadwiga Fudalej

III Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania – eliminacje gminne

I m

Tytuł Mistrza Pięknego Czytania

Katarzyna Suchodolska

Nicola Kubiak

II b

XV Konkurs Recytatorski Mój ulubiony wiersz klas I-III

I m

Jadwiga Fudalej

Kacper Wojdyła

II b

Gminny Konkurs Czytelniczy klas I-III

II m

Jadwiga Fudalej

Konrad Wojciechowski

III

Gminny Konkurs Czytelniczy klas I-III

II m

Krystyna Krzywicka

Gminny Konkurs Matematyczny klas III

III m

Krystyna Krzywicka

Amelia Brodkorb

III

Gminny Konkurs Czytelniczy klas I-III

III m

Krystyna Krzywicka

Bartosz Holek

III

XV Konkurs Recytatorski Mój ulubiony wiersz klas I-III

III m

Krystyna Krzywicka

Kacper Bęben

IV c

Mistrzostwa Województwa LZS w piłce nożnej

I m

Grzegorz Żabiński

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej TYMBARK CUP – etap powiatowy

III m

Grzegorz Żabiński

Martyna Niewiedział

IV c

Ogólnopolskie Biegi Przełajowe

V m

Grzegorz Żabiński

Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce – sztafeta szwedzka

III m

Stefan Osiewacz

Michał Świtała

IV c

Mistrzostwa Województwa LZS w piłce nożnej

I m

Grzegorz Żabiński

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej TYMBARK CUP – etap powiatowy

III m

Grzegorz Żabiński

Patryk Świtała

IV c

Mistrzostwa Województwa LZS w piłce nożnej

I m

Grzegorz Żabiński

Ogólnopolskie Biegi Przełajowe

IV m

Grzegorz Żabiński

Mistrzostwa Powiatu w halowej mini piłce nożnej

III m

Grzegorz Żabiński

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej TYMBARK CUP – etap powiatowy

III m

Grzegorz Żabiński

Sebastian Oleksów

IV c

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej TYMBARK CUP – etap powiatowy

III m

Grzegorz Żabiński

Aleksandra Gorke

V a

Gminny Konkurs Czytelniczy Spotkanie z Lekturami

II m

Agnieszka Andrejszyn

Dawid Dziony

V a

Mistrzostwa Województwa LZS w piłce nożnej

I m

Grzegorz Żabiński

Mistrzostwa Powiatu w halowej mini piłce nożnej

III m

Grzegorz Żabiński

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej TYMBARK CUP – etap powiatowy

III m

Grzegorz Żabiński

Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce – sztafeta szwedzka

I m

Grzegorz Żabiński

Jakub Giereś

V a

Powiatowy Konkurs Recytatorski Majowe Spotkania z Poezją

II m

Agnieszka Andrejszyn

Gminny Konkurs Czytelniczy Spotkanie z Lekturami

II m

Agnieszka Andrejszyn

Jakub Sobolewski

V a

Mistrzostwa Województwa LZS w piłce nożnej

I m

Grzegorz Żabiński

Ogólnopolskie Biegi Przełajowe

III m

Grzegorz Żabiński

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej TYMBARK CUP – etap powiatowy

III m

Grzegorz Żabiński

Mistrzostwa Powiatu w halowej mini piłce nożnej

III m

Grzegorz Żabiński

Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce – bieg 300 m

I m

Grzegorz Żabiński

Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce – sztafeta szwedzka

I m

Grzegorz Żabiński

Michał Kasprzyszyn

V a

Mistrzostwa Województwa LZS w piłce nożnej

I m

Grzegorz Żabiński

Mistrzostwa Powiatu w halowej mini piłce nożnej

III m

Grzegorz Żabiński

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej TYMBARK CUP – etap powiatowy

III m

Grzegorz Żabiński

Mikołaj Banera

V a

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej TYMBARK CUP – etap powiatowy

III m

Grzegorz Żabiński

Tomasz Fida

V a

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej TYMBARK CUP – etap powiatowy

III m

Grzegorz Żabiński

Bartosz Serduni

V b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienie

Halina Sieniakiewicz

Dominik Wistuba

V b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienie

Halina Sieniakiewicz

Mistrzostwa Powiatu w halowej mini piłce nożnej

III m

Grzegorz Żabiński

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej TYMBARK CUP – etap powiatowy

III m

Grzegorz Żabiński

Tomasz Raczek

V b

Mistrzostwa Województwa LZS w piłce nożnej

I m

Grzegorz Żabiński

Mistrzostwa Powiatu w halowej mini piłce nożnej

III m

Grzegorz Żabiński

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej TYMBARK CUP – etap powiatowy

III m

Grzegorz Żabiński

Dawid Bej

VI a

Mistrzostwa Województwa LZS w piłce nożnej

I m

Grzegorz Żabiński

Mistrzostwa Powiatu w halowej mini piłce nożnej

III m

Grzegorz Żabiński

Suszczyńska Angelika

VI a

Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce – sztafeta szwedzka

III m

Stefan Osiewacz

Aleksandra Herman

VI a

Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce – sztafeta szwedzka

III m

Stefan Osiewacz

Andrzej Mąkosz

VI a

Mistrzostwa Województwa SZS w lekkiej atletyce – pchnięcie kulą

II m

Stefan Osiewacz

Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce – pchnięcie kulą

II m

Stefan Osiewacz

Jagoda Chudek

VI a

Gminny Konkurs Recytatorski Boże Narodzenie w Poezji

II m

Joanna Fudali

Powiatowy Konkurs Recytatorski Majowe Spotkania z Poezją

III m

Joanna Fudali

Maja Wąsowicz

VI a

XVII Festiwal Piosenki z serduszkiem

III m

 

V Wojewódzki Festiwal Piosenek Czesława Niemena

I m

 

XIV Ogólnopolski Festiwal Laureatów Festiwali Piosenki kat. 8-13 lat

Srebrny Laur

 

Oliwer Świtała

VI a

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap miejsko-gminny

I m

Piotr Krzywicki

Dawid Pałamarz

VI b

Gminny Konkurs Czytelniczy Spotkanie z Lekturami

II m

Agnieszka Andrejszyn

III Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania – eliminacje gminne

I m

Katarzyna Suchodolska

III Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania – eliminacje powiatowe

I m

Tytuł Mistrza Pięknego Czytania

Katarzyna Suchodolska

Kacper Góralik

VI b

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Wojsko Polskie w misjach pokojowych”

I m

Krystyna Krzywicka

Dawid Schneider

VI b

Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce – sztafeta szwedzka

I m

Grzegorz Żabiński

Kamil Kot

VI b

Mistrzostwa Województwa LZS w piłce nożnej

I m

Grzegorz Żabiński

Mistrzostwa Powiatu w halowej mini piłce nożnej

III m

Grzegorz Żabiński

Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce – sztafeta szwedzka

I m

Grzegorz Żabiński

Marta Buczkowska

VI b

Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce – sztafeta szwedzka

I m

Grzegorz Żabiński

Mistrzostwa Województwa SZS w lekkiej atletyce – skok wzwyż

I m

Stefan Osiewacz

Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce – skok wzwyż

II m

Stefan Osiewacz

Marta Sroka

VI b

Gminny Konkurs Recytatorski Boże Narodzenie w Poezji

II m

Agnieszka Andrejszyn

Oliwer Świtała

VI b

Mistrzostwa Województwa LZS w piłce nożnej

I m

Grzegorz Żabiński

Mistrzostwa Powiatu w halowej mini piłce nożnej

III m

Grzegorz Żabiński

Katarzyna Kozłowska

VI b

Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce – skok w dal

I m

Stefan Osiewacz

Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce – sztafeta szwedzka

III m

Stefan Osiewacz

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848