SUKCESY W KONKURSACH PLASTYCZNYCH PDF Drukuj Email
środa, 05 kwietnia 2023 00:00

Uczniowie klasy IIA Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie - Nela Zaleska oraz Antoni Dzwonkowski, mogą pochwalić się sukcesami w konkursach plastycznych. Nela została laureatką I miejsca w Gminnym Konkursie Plastycznym na "Najciekawszą walentynkę" organizowanym przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Korfantowie w swojej kategorii wiekowej. Antoni zaś jest laureatem II miejsc w dwóch ogólnopolskich konkursach plastycznych, tj. w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tajemniczy ogród - woda" organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni oraz w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. "Śniegiem prószy" organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gierałtowicach w swojej kategorii wiekowej.
Serdecznie gratulujemy!

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848