DZIEŃ DZIECKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NA SPORTOWO PDF Drukuj Email
piątek, 02 czerwca 2023 10:45

Tegoroczny dzień dziecka uczniowie Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie przeżyli na sportowo. Wszystkie klasy uczestniczyły w rywalizacjach zespołowych, a wykonywane zadania miały charakter stacyjny. Po skończonych zawodach uczniowie otrzymali poczęstunek w postaci pysznych lodów, ufundowany przez Radę Rodziców. Tego samego dnia odbył się Szkolny Turniej Warcabowy, zaś uczniowie, którzy nie brali w nim udziału stworzyli plakaty o tematyce związanej z Dniem Dziecka. Na zakończenie miało miejsce wręczenie nagród w szkolnym konkursie recytatorskim ph. "Dla Ciebie, Polsko"oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów wszystkim klasom biorącym udział w zmaganiach sportowych. Życzenia z okazji tego najmilszego w roku święta obok Dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego złożyła także przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Jadwiga Misiura. Wszystkie klasy otrzymały prezent w postaci dużych zestawów sprzętu sportowego, ufundowany również przez Radę Rodziców.

Anna Tlałka

 

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848