UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA UCZNIÓW KLAS TRZECICH ZE SZKOŁĄ - 2023 PDF Drukuj Email
czwartek, 22 czerwca 2023 12:19

 

22 czerwca 2023 r. uczniowie klas trzecich pożegnali się ze Szkołą Podstawową im. Wojska Polskiego w Korfantowie. Uroczystość zgromadziła liczną grupę rodziców i bliskich dzieci, dyrekcję placówki, grono pedagogiczne, pracowników zespołu  i oczywiście samych uczniów. Wśród zaproszonych gości znalazły się także: Jolanta Grzegorzewicz - Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Korfantowie oraz Jadwiga Misiura - Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły.

W pierwszej części spotkania uczniowie zaprezentowali program artystyczny, na który składały się recytacje, śpiew oraz pokazy gimnastyczne. Dziewczęta i chłopców pożegnały wychowawczynie - Jadwiga Fudalej i Bernata Szczepaniak, koleżanki z klas drugich, przedstawiciele Rady Rodziców, Pani Naczelnik Grzegorzewicz oraz sam dyrektor zespołu. Po zakończeniu popisów artystycznych, dzieciom wręczono świadectwa szkolne. Ostatnią odsłoną uroczystości były zdjęcia grupowe z wychowawczyniami, nauczycielami i bliskimi uczniów. Od dnia dzisiejszego wczorajsi uczniowie klas trzecich zyskali miano absolwentów szkoły.

Wszystkim uczniom klas trzecich korfantowskiej podstawówki życzymy udanych i bezpiecznych wakacji oraz zdrowego i szczęśliwego życia.

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848