SUKCES UCZENNICY KLASY IIIA W KONKURSIE WOJEWÓDZKIM PDF Drukuj Email
wtorek, 26 września 2023 19:26

Miło nam poinformować, że uczennica klasy III A Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie - Łucja Brzezina, została laureatką wyróżnienia w wojewódzkim konkursie pn. "Społeczna Krucjata Miłości Bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego", w kategorii plastycznej dla klas 1-3. Nad konkursem czuwała Poseł na Sejm RP Pani Katarzyna Czochara, zaś współorganizatorami konkursu byli: Poseł do Parlamentu Europejskiego, Pani Anna Zalewska, Kuratorium Oświaty w Opolu, Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej oraz "Stowarzyszenie Głodni Pana". Patronat Honorowy nad Konkursem objął Minister Edukacji i Nauki Pan Przemysław Czarnek.

Łucji składamy serdeczne gratulacje.

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848