VII Gminny Konkurs Ortograficzny "ORTOGRAFIK" PDF Drukuj Email
piątek, 24 maja 2024 00:00

Dnia 24 maja 2024 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Korfantowie odbył się VII Gminny Konkurs Ortograficzny "ORTOGRAFIK". W konkursie wzięło udział 8 uczniów klas trzecich, przedstawiciele z ZSP w Ścinawie Małej, z ZSP we Włodarach oraz z ZSP w Korfantowie. Pytania konkursowe zostały przygotowane przez doradcę metodycznego - panią Małgorzatę Ruzik, która uczestniczyła również w konkursie. Uczniowie mieli 60 minut na rozwiązanie zadań. Po zakończeniu zmagań udali się na słodki poczęstunek, a komisja konkursowa przystąpiła do sprawdzania prac. Wśród uczestników wyłoniono następujących laureatów:
- I miejsce Liliana Winkler- ZSP Włodary,
- II miejsce Zuzanna Deszczka- ZSP Korfantów
- III miejsce Hanna Nowak- ZSP Korfantów.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

M. Marcinkiewicz, B. Szczepaniak, J. Fudalej

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848