POŻEGNANIE KLAS TRZECICH PDF Drukuj Email
czwartek, 20 czerwca 2024 00:00

"Kończy się rok, kolejny krok wykonać czas. Zamykam drzwi, żeby otworzyć się na świat. To, co już znam nowym zastąpi teraz los. Nie boję się, bo znowu stanie przy mnie ktoś(...)".

W dniu 20 czerwca 2024 roku klasy trzecie pożegnały się ze Szkołą Podstawową im. Wojska Polskiego w Korfantowie. W wydarzeniu wziął udział Burmistrz Korfantowa, Pan Janusz Wójcik. Kolejno wysłuchaliśmy przemówień Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Korfantowie, Pana Marka Misztala, Burmistrza Korfantowa, Pana Janusza Wójcika oraz przedstawicielki Rady Rodziców, Pani Anety Kowalskiej-Koҫer. Uczniowie klas drugich pożegnali swoich starszych kolegów wierszami i piosenkami. Trzecioklasiści przedstawili program artystyczny, na który składały się piosenki, wiersze, występy solowe, instrumentalne oraz taniec. Wszystkim absolwentom życzymy samych sukcesów na kolejnym etapie edukacyjnym oraz słonecznych wakacji. Mamy nadzieję, że lata spędzone w naszej szkole na zawsze pozostaną w ich pamięci.

Anna Tlałka

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848