PRZEDSTAWIENIA PROFILAKTYCZNE W ZESPOLE SZKOLNO-PRZDSZKOLNYM W KORFANTOWIE PDF Drukuj Email
czwartek, 23 marca 2023 00:00

 

W dniu 23 marca 2023 roku dzieci z Przedszkola im Misia Uszatka w Korfantowie z grup Kreciki, Tygryski, Pszczółki, Biedronki obejrzały przedstawienie pt. DWIE DOROTKI Przedszkolaki z grup starszych 5-6 latki zostali zaproszeni na przedstawienie pt. ALICJA W KRAINIE DOBRYCH MANIER. Obydwa przedstawienia wykonali artyści z grupy KRAK-ART z Krakowa, którzy zostali zaproszeni przez Radę Rodziców. Również uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Korfantowie mieli możliwość obejrzenia przedstawienia ALICJA W KRAINIE DOBRYCH MANIER, na które zostali zaproszeni przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im Wojska Polskiego w Korfantowie.

 

Przedstawienie DWIE DOROTKI- spektakl ten uczy, że człowiek dobry, uczynny i pracowity w przeciwieństwie do leniwego i chciwego może być szczodrze wynagrodzony przez los.

W przedstawieniu ALICJA W KRAINIE DOBRYCH MANIER- przypomniała o istnieniu trzech magicznych słów takich jak proszę,przepraszam, dziękuję. Postacie bajkowe ukazały dzieciom,czego nie wypada robić i jak wyglądałby świat bez dobrych manier. Spektakl miał charakter interaktywny co oznacza,że mali widzowie mieli możliwość brania udziału w przedstawieniach i wystąpieniu na scenie.

Pedagog szkolny Beata Sroka


 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848