DZIEŃ BABCI I DZIADKA - MOTYLKI, ŻABKI, SÓWKI PDF Drukuj Email
piątek, 20 stycznia 2023 00:00

20 stycznia 2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Korfantowie odbyła się wielka uroczystość DNIA BABCI I DZIADKA, którą przygotowały starsze grupy przedszkolne. W tym dniu wnuczęta podziękowały swoim dziadkom za wszystko co dla nich zrobili – za opiekę, za troskę, za wspólną zabawę, za przekazaną wiedzę. Dzieci zrobiły to na swój własny, wyjątkowy sposób. Były przedstawienia, wiersze, piosenki, tańce, mnóstwo uśmiechu, braw. Wnuczęta obdarowały swoich dziadków własnoręcznie zrobionymi prezencikami. Na koniec dziadkowie zostali zaproszeni do sal zabaw swoich wnuków. Dzieci czuły się gospodarzami i pokazywały swoim dziadkom czym się bawią w przedszkolu, swoje książki, prace plastyczne, miejsce przy stoliku, galerię prac. Wszystkim było bardzo miło.

Dziękujemy  babciom i dziadkom za odwiedzenie naszego przedszkola i spędzenie z nami miłych chwil.

Życzymy dużo, dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Iwona Filipek – nauczycielka wychowania przedszkolnego

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848