DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE KRECIKÓW, TYGRYSKÓW, PSZCZÓŁEK I BIEDRONEK PDF Drukuj Email
czwartek, 19 stycznia 2023 00:00

Słowa Babcia i Dziadek każdemu z nas kojarzą się z ciepłem, miłością i bezpieczeństwem. Z okazji ich zbliżającego się święta Przedszkolaki z grupy Krecików, Tygrysków, Pszczółek i Biedronek - Przedszkola Misia Uszatka w Korfantowie gościły swoich bliskich na uroczystości. Z radością zaprezentowały im swoje tańce, piosenki i wierszyki, których uczyły się pod okiem wychowawczyń. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom wykonane wcześniej prezenty. Dla wszystkich był to dzień pełen uśmiechów i radości.


Adrianna Gajewska – nauczycielka wychowania przedszkolnego

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848