PRZYWITAJ WIOSNĘ WIERSZEM - rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego PDF Drukuj Email
środa, 10 czerwca 2020 08:06


Wraz z nadejściem tegorocznej wiosny biblioteka szkolna ogłosiła konkurs recytatorski skierowany do starszych grup wychowanków przedszkolna oraz do uczniów klas 1-3. W tym roku szkolnym niestandardowo - bo wirtualnie uczestnicy zaprezentowali wiersze o tematyce wiosennej i przyrodniczej.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie recytatorskiej. Wszystkie wykonania były ciekawe, starannie przygotowane i dostarczyły organizatorom mnóstwo pozytywnych emocji i radości. Cieszymy się, że nasza placówka może poszczycić się tak uzdolnionymi artystycznie dziećmi.

Jury w składzie: Anna Tlałka - poetka i wychowawczyni grupy Sówki, Beata Swaciak – Sroka – pedagog szkolny, Katarzyna Suchodolska – nauczyciel bibliotekarz postanowiło przyznać następujące miejsca:

 

 

KATEGORIA GRUPY PRZEDSZKOLNE:

I MIEJSCE EX AEQUO – Lenka Pałamarz i Paweł Salik

KATEGORIA KLASY I-III:

I MIEJSCE EX AEQUO – Marlena Mamak, Aleksandra Wierzbińska, Zofia Partyka

II MIEJSCE EX AEQUO – Klaudia Grzegorzewicz, Maria Siedlok, Łukasz Salik

Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia występów artystycznych naszych podopiecznych!

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848