BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU 2023 PDF Drukuj Email
środa, 01 lutego 2023 00:00

 

W karnawale wszyscy urządzają bale. Tak też stało się w Przedszkolu Misia Uszatka w Korfantowie. Pięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje. Na balu były księżniczki, wróżki, strażacy, policjanci oraz postacie z bajek. Dzieci świetnie bawiły się uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.  Wspólnej zabawie towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność. W trakcie karnawałowych zabaw można było skorzystać z poczęstunku. Dziękujemy firmie INTER SNACK z Nysy za przekazanie swoich produktów dzieciom z naszego przedszkola.

Anna Mariowska – nauczycielka wychowania przedszkolnego

 

 

 

 

Newsflash

Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Korfantowie, ul. 3. Maja 12, 48-317 Korfantów, tel. 077 4343847, tel./fax 077 4343848